מאמרים

מתנת נישואין - חלק II

סוף שבוע נפלא במלון יוקרתי או בצימר ייחודי בצפון יכולים להיות יופי של בילוי רגוע ושקט אליו תוכלו לצרף את יתר בני המשפחה לחגיגה גדולה לערב אחד מתוך ימי החופשה שייעדת.

אם כבר הזכרנו חגיגות למה שלא תחשוב על חגיגת ענק לכבוד יום הנישואין העגול. הזמינו את המשפחה הקרובה וגם המורחבת, את החברים מימים ימימה וגם את אלו שנשארו קרובים, הזמינו קייטרינג נהדר, די ג'י או מופע אחר וקדימה, הרימו כוס של שמפניה לכבודה של האהבה שהחזיקה מעמד ושורדת את השנים היפות יחד.

מתנות מהז'אנר החדש יכולות להפתיע את אשתך לא פחות מאשר אותך, תתפלא לגלות שיש כיום גאדג'טים נפלאים שעשויים לשמש אותה ולהיות מתנה מוצלחת. למשל אייפוד קטן שמשמיע מוזיקה באיכות מעולה ויספק לה בידור בזמן שהיא עושה כושר. אם ספורט הוא לא התחום שלה מה דעתך על מסגרת דיגיטלית שמקרינה בלופ מאות תמונות שלכם יחד, גם באיכות נהדרת וגם מזכרת נפלאה לשים על השולחן ולהתמלא באושר. אופציה שלישית בתחום הזה של המתנות הוא אייפד, המחשב השטוח והמיוחד שמאפשר עבודה פשוטה ונוחה מאד באינטרנט ובכלל, אם אשתך חובבת מחשבים זו יכולה להיות אפשרות נהדרת למתנה חדשנית ונפלאה.

קשה לבחור מתנה אך כשמוצאים את המתנה המושלמת התחושה היא עילאית. הרי בסופו של יום הילדים יפתיעו אתכם בחגיגה והמתנה האמיתית תהיה הזוגיות הטובה שלכם יחד.


חזרה לחלק ראשון